Niepubliczne Szkoły Artystyczne – NOWY Serwis informacyjny CEA

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół Niepublicznych

Centrum Edukacji Artystycznej informuje, że z dniem 25 listopada 2015 r. pod adresem www.niepubliczne.cea.art.pl został uruchomiony nowy serwis informacyjny CEA przeznaczony wyłącznie dla zagadnień związanych z niepublicznym szkolnictwem artystycznym. Nowy serwis informacyjny CEA charakteryzuje się przejrzystym układem treści i umożliwia użytkownikom szybki dostęp do informacji.

Przy tworzeniu nowej strony główny nacisk położono na łatwy dostęp do informacji dla szkół niepublicznych. Na stronie głównej, oprócz aktualności i informacji przeznaczonych wyłącznie dla szkół niepublicznych, znajdują się również odnośniki do najczęściej poszukiwanych treści i aktualności z serwisu www.cea.art.pl. Dodano nowe funkcjonalności, takie jak kategorie, artykuły powiązane, które w znaczny sposób ułatwiają poruszanie się po serwisie. Szybki dostęp do informacji zapewnia również wyszukiwarka, dedykowana wyłącznie do tego serwisu.

Nowa strona została zaprojektowana w technologii Responsive Web Design, dzięki czemu można z niej korzystać na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie czy tablecie. Strona dopasuje się do wielkości ekranu zachowując wysoką jakość i łatwość nawigacji.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 25 listopada b.r.  wszystkie informacje, materiały oraz komunikaty przeznaczone dla szkół niepublicznych będą zamieszczane wyłącznie w serwisie www.niepubliczne.cea.art.pl.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowego portalu.

Posted in: